На Попот не му требаат правила и прописи, тој дефинитивно си има свои методи. Но, што ли лечи вака?

Можеби го лечи од тоа да престане да плука кај стигне културниов младич.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *