На раскрсницата кај „Мавровка“ автобусот реши да ѝ се „качи“ на жардиниерата

И кога мислите дека сте виделе сѐ во Скопје, ама неееее…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • DM напиша:

    која бесплатна реклама на DM ,Ние се грижиме една за друга, Автобусот на … со жандермериајата на Мицика🤣

  • Hunter напиша:

    Луѓе нетуку трескајте зелени. Јас работев во ЈСП 16 години. Автобусите ама ич не се одржавани. Механичарите викаа што дел да му ставам кога немаме никакви делови. И мене ми се дешавало да укочи волан да остане без кочници а без нафта да не праиме муабет. Од кога дојде онаа ороспијана за градоначалник на ЈСП му еба мајката. Жалосно

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *