На Том и Џери им се придружи нов нецртан јунак. Се вика ТАТО!

Браво за креативноста, царе.

  • Васе напиша:

    Секоја чест за таткото! За љубов се ќе направи, па и ваква одлична сихронизација!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *