На улиците на Сан Франциско несекојдневна и непријатна глетка. Кои се причините за оваа ситуација?

Секако, прво треба да ја погледнеме ситуацијата кај нас, но не е лошо да знаеме и што се случува низ светот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *