На унгарската манекенка, Барбара Палвин, одлично ѝ стои чипка, зар не?

29-годишната унгарска манекенка Барбара Палвин носи секси фустан на модната ревија на „Mugler“ пролет-лето 2024 година во Париз.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Robert напиша:

    Mađarice moja mlada

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *