Наградно прашање: Колку треба да ти е долга ногата за да ги облечеш чизмиве?

Изгледа ова е новата модна колекција од пролет до есен 2023, па да се подготвиме.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *