Најчудните потези од најчудното танчерско дуо што некогаш сте ги виделе

Се гледа дека во семејството има неоткриен талент со кој мама се гордее.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *