Најдоброто дриблање, треба само да знаеш каде да маваш

Ау и нас нѐ здоболе.

  • Васе напиша:

    Добра техника!? Со внатрешна, се се решава!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *