Најголемиот фан на Мадона, ниту изгледа, ниту пее како неа… ама нема врска, цепај!

Важно е да поминуваме забавно време.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *