Најголемиот вулкан на Хаваи се разбуди по 35 години и го „вжари“ островот

Што ли може да се очекува од ова неговото будење?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • aneta напиша:

    ma ich ne se plasete, samo se prozeva i posle ke si prodolzi so spienje :))

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.