Најнесмасната тепачка што некогаш сте ја виделе

Некој нека им даде медал на дечките! Сакаа да се истепаат помеѓу себе, ама се истепаа сами со себе.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Torte напиша:

    Сука бљат… пиздец.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.