Најновата рекламна кампања на Владата

Испратил: Седо Перо

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Кермит напиша:

    Плаќајте на автохтониве од Слупчане. Во оваа превара од држава само лично но оној кој има навистина потреба и мака.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *