Најромантичното видео што ќе го видите денес: Дождот не може да ја избрка љубовта од воздухот

Видеото е снимено на еден фестивал на отворено во Холандија минатиот викенд, во моментите кога се истури силен дожд.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *