„Најсмешната тетоважа што ја имам е од Македонија“ – Американецот си прави тетоважа во секоја држава која ја посетува, па еве што тетоважа му направиле кај нас

Кој келнер и да му ја предложил се надеваме дека ќе се препознае затоа што дефинитивно е легенда.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *