Најзабеганиот ауспух што ќе го видите на улиците: Трансформер или автомобил вози овој?

И уште едно прашање, легално ли е ова?

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *