„Направив операција на задникот за да ги задоволам сите мои 5 жени – ќе направам сѐ за нив!“

Маж „оженет“ за пет жени ја откри својата најнова пластична операција што ја направил за да ги задоволи своите партнерки.

 

 

 

Артур О Урсо е прилично отворен кога се во прашање неговите врски. Сега наводно направил ботокс на својот задник, откако еден од неговите 204.000 следбеници на „Инстаграм“ го прашал дали е задоволен од своето тело.
Тој вели: „Навистина ми се допаѓа она што го гледам во огледалото, но секогаш размислувам за подобрувања. Неодамна ставив ботокс на задникот“.
Артур додаде: „Тоа е сè уште табу меѓу мажите, но барав поубав волумен и го постигнав“.

Тој тврдеше дека и неговите сопруги биле заинтересирани.

 

 

„Секогаш кога некој сака да промени нешто во својот изглед, ние разговараме еден со друг за да го добиеме мислењето на другите луѓе. За нас е вообичаено да го правиме тоа. Сите одобрија, без исклучок. Кој не сака поцврст, помазен и поубав задник?”
Зголемувањето на задникот е процедура која се изведува почесто кај пациентки, но побарувачката е зголемена и кај мажите.

Артур призна: „Мислам дека секој има некои сомнежи за сопствената естетика и размислува за промена на нешто овде или онде. Затоа поминав извесно време во потрага по специјализирани професионалци за да избегнам каков било ризик“.

 

 

Процедурата вклучува вбризгување на хијалуронска киселина за корекција на обликот, контурата и волуменот на задникот.
Артур првпат се најде на насловните страници откако неговиот брак со осум жени стана вирален. Со текот на годините, тој се занимаваше со партнери кои ја напуштаат врската откако не се справуваа со полиаморијата.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *