Напреден азиски дом во кој луксузот е приоритет. Би можеле ли да се замислите во овој „стан од иднината“?

Веројатно сите би можеле да се замислиме, ама не и да го имаме…

  • DETROIT напиша:

    ZOSTO VELIS DEKA NEMOZIS DA GO IMAS???
    PORACAJ GO NEMORA SE MOSI BILO SO TE BENDISVA ILI MISLIS DEKA CESTO KE GO KORISTIS.
    80% OD OVA JAS GO IMAM I SUPER E

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.