НАСА треба да учи од сиромашните: Механизам за заклучување на врата БЕЗ ПАРИ

Плус и еколошки е, наместо да го фрлаш пластичното шише, да загадуваш, ти го користиш наместо брава.

  • Васе напиша:

    Генијална идеја. Но, мислам дека би држело повеќе, да ставеше метално капаче!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *