Навивач уште од мали нозе! Позитив на денот ни е ова неодоливо дуо татко- син, кои возбудливо гледаат фудбал

Сигурно си поминале лудо и весело изминатиов фудбалски месец.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *