Не е лесно да си инфлуенсерка, зошто мора да работиш постојано, а условите не се секогаш идеални

Оваа девојка од малото кинеско гратче Чонгкинг со само 10-тина милиони жители, ќе ви покаже колкава е маката на славата на интернет.

  • Васе напиша:

    Ако се запосли во некоја фирма, барам ќе има САМО 8 часовно работно време! Не мора да работи 24/7!
    Башка, ќе има сигурен извор на приходи. Но, прашање е дали го може тоа? Кој знае дали има завршено СШ?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *