Не е шега: „Гугл мапс” фати НЛО на снимка во Бермудскиот триаголник

Дали е работава за верување?

  • Васе напиша:

    Ако го прошета светот вака со StreetView, може да се најде цела ескадрила од НЛО или како што сега ги викаат „Непознати воздушни феномени“ (UAF).

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *