Не може секому да му е забавно во забавен парк, посебно не на дечко ти!

Уште еден маж во низата на онесвестени од овие лудории!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.