Не, не станува збор за магична марама, само дечкото е добар продавач

Купено мајсторе!

  • Васе напиша:

    Од авион се гледа дека си ја работи работата со уживање! Под итно треба да се вработи во делот за маркетинг во било која мега компанија… Илоне, дали слушна шо кажа?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *