Не сакате да јадете ладна пица? Овој трик од позната пицерија, ќе ве охрбри дека не мора пицата да ја јадете одеднаш цела

Заборавете на микрото и рерната, ова е „револуционерно“.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *