Не се сите девојки за романтична вечера и кино, некои се за да ги фрлиш од балон

Девојката ужива во адреналинот и дефинитивно има јако срце.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.