Неделен план за оние работи (виц)

– Жено, докторот ми рече ако сакам да се чувствувам добро, да имам с*кс секој втор ден. Па еве направив една табела за понеделник, среда, петок и недела.
– Абе како преку целата недела? Па јас сум до 7 вечерта на работа, потоа се враќам, еден саат готвење, па чистење, па пеглање и на крај сум капната!
– Чакај малку да видам во табелата… Не се секирај, ти си во недела!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.