Нека ѝ е среќен роденденот на девојкава, добро е што за малку не ги масакрираше гостите

Следниот роденден нека го прослави во домашна атмосфера, со најблиските…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.