Нека победи подобриот! Ајкула и птица се борат за својот дневен оброк, рибата

Ние сепак навивавме за рибата да им избега, ама опасноста демнеше од двете страни.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.