Неколку момци се прошетаа низ центарот на Битола во многу „домашна“ атмосфера

Барем наместо патики да си искомбинирале и папучи…

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.