„Нема докази, нема неверство“ Дечкото имаше брзи рефлекси да се спаси од љубовницата, ама малку доцни

Како да ги изгубиш и девојка ти и љубовницата одеднаш.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *