Необична сообраќајка на двајца другари на мотор. Среќа што носеа кациги…

Токму ова е причината зошто некој донел закон за задолжително носење кацига на мотор.

  • Corbagjija напиша:

    Sovozacot treba da se drzi za rackite pokraj sedisteto ne da se drzi za vozacot zato vaka ko petarda ke leta 🤣

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *