Необично брутална сообраќајка во грчкото одморалиште Глифада

Според очевидци, 40-годишна жена изгубила контрола над автомобилот, со голема брзина поминала низ паркот, соборувајќи неколку клупи и корпи за отпадоци, а потоа удрила во два паркирани автомобили и едно такси. И покрај оваа бизарна несреќа, жената мирно излегла од својот автомобил и се обидела да си отиде. Некои луѓе ја задржале додека не дојде полицијата да ја однесе на испрашување.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *