Нервозен возач му држи лекција по паркирање на друг возач

Ваква лекција не се заборава цел живот. Оди утре пак блокирај излез на нечиј автомобил.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *