Нервозниот шофер му се заинати на камионџијата, а тој уште поголема будала од него

Девојко не снимај, подобро бегај додека е време.

  • Васе напиша:

    Возачов не ми делува нервозно, се гледа дека си муабети со жена му (или собрал стоперка)!
    Ако батката у белто ауто му е шеф, мислам дека ја изгуби работата!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *