Нервозните возачи во Берлин им покажаа на активистите од новата генерација каде треба да протестираат против климатските промени

Ги фрлија како партали на тротоарот, а ако некој е многу упорен и ќотек може да добие.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.