Несреќа во среќа: Откривањето на полот на бебето не заврши добро за пилотот

Планот на овој млад мексикански пар бил авионот да пушти обоен облак од прав над нив кој би го открил полот на детето. Но во тој момент едното од крилата на авионот се откина, што предизвика уривање на авионот во непосредна близина. Пилотот Луис Анхел Н. (32) бил пронајден во остатоците од авионот, а подоцна починал во болница.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *