Ние мислиме дека ова е последен пат што дечкото ја носи девојка му на журка

Или следен пат нека си набави и за себе од дрогата.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *