Никогаш повеќе не сме сакале денот да ни започне со голф, како што сакаме денес…

Девојките запишете се на голф!

  • Васе напиша:

    Мислам дека сукњата и е долга! Можела да облече пократка – минич!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *