Никол Кидман каква што не сте ја виделе досега! 56-годишната актерка ја покажа својата дива страна додека позира во долна облека за Vogue

Никол Кидман позираше во блескава црна долна облека за неверојатните снимки на Vogue Australia во четвртокот.

Актерката (56) – која неодамна изјави дека „се чувствува посекси од кога било“ – се прикажа самоуверено за впечатливата фотосесија.

Австралиската ѕвезда го предводи февруарското издание на модната библија во жесток едиторијал фотографиран од Стивен Клајн, а не носеше ништо освен чиста долна облека од тантела и црна змија завиткана околу нејзините раменици за насловната страница.

 

Мајката на две деца изјави за списанието во придружното интервју дека се сеќава како се прикрадувала во ноќните клубови во младоста.

„Бев втурната во светот на возрасните на многу рана возраст. Но не бев уништена од тоа“

 

Никол објасни дека нејзината мајка Жанел никогаш не ја обесхрабрувала да „истражува и пробува работи“, но секогаш ја предупредувала да не ја губи главата. Никол, исто така, се сеќава дека нејзиниот покоен татко Антони ја извлекувал од ноќните клубови во раните утрински часови.

„Луѓето би биле како: „Кој е тоа? И татко ми ќе се појави за да ме однесе дома. Но, сега сум благодарна за тоа. Секогаш се случуваа тие две работи, каде што бев како: „Сакам да бидам дива!“ И истовремено имав убаво семејство и грижлив дом и бев мирната девојка. Веројатно сè уште ги имам тие две спротивности во мојата личност“.

  • Васе напиша:

    Само ден подоцна, целиот свет дозна дека Фотошоп бил на максимум пред објавување на фотките!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *