„Нивната цел е на сѐ што е македонско да се прилепат“. Македонец им држи лекција на Бугарите и на сите оние Македонци кои живеат во заблуда!

Е, сега сфаќате до каде отидоа?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Alexander напиша:

    Gluposti .

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.