Нога ли е, дрога ли е.. Пазарете со девојкава и ништо нема да ви биде тешко за дофат, ниту тоалетната како што гледате

Мислам не би пазареле само од тие причини. А фацата на жената во позадина кажува „Девојче во маркет сме олабави“.

 

  • Pero напиша:

    bre, me sedna na gz… sega odi zgotvi go toa sto go kupi…ako voopsto znaes kako se pusta sporetot…ama zatoa ke se kurcis na internet kako si faca. samo neznam sto im e na lugevo da gi interesira koj sto pravi

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *