Нови фотографии од готовиот автопат Кичево-Охрид, како што гледате се работи турбо

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • N . N . напиша:

  Ke se otvara koga ima letecki koli …..

 • Pope напиша:

  Nikolaaaaa! Vrati se…

 • Чкорче напиша:

  Ако не успеат со автопат, вака од сликиве ми делува дека едно вештачко езеро ќе го биде. Само два насипа нека направат, за останатото ќе се погрижи природата.

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.