Новите Мерцедес теренски возила имаат едно копче за да почне да скока и полесно да излезе од кал. Луѓето ја обожаваат опцијата

Ако на улица видите чалам со нов Мерцедес да знаете дека не е рапер од гетото туку уште еден фан на новата опција на неговото возило.

  • JoSiF напиша:

    Конечно македонец научи да пишува теренско возило наместо “ЏИП”.👍🏻

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *