Новогодишната честитка од Гавазова, кажана од срце…

Доста зјапаш во срцето, слушај ја што зборува!

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Domakin напиша:

    Eh Suze bree, ti si zena zmaj.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *