„Облечи проѕирен мантил ама одоздола да бидеш гола па снајди се како ќе се сокриеш“ – ѝ рече Канје Вест на Бјанка Ценсори пред да го „нагрне“ шаторското крило

За повеќето луѓе, мантилот би бил додаток на избор за кампување или спасување од дождот на дождлив ден. Сепак не и за Бјанка која со едната рака се бореше да ја заштити својата скромност да не ѕирне низ проѕирниот мантил. Додека пак нејзината друга рака цврсто го држеше сопругот Канје Вест кој беше целосна спротивност од неа и кој очигледно нема што да облече освен шаторско крило.

Тој беше максимално прикриен, а и не е дека нешто имаме потреба да ја гледаме неговата фаца нели?

 

Тие беа упатени кон музичкото студио во Лос Анџелес, па фановите навистина сакаа да дознаат што се случува внатре во студиото (освен што Бјанка седи гола нели) откако тој го објави својот претстоен албум со Тај Дола Сајн, Vultures. Но, албумот постојано се одложува што многумина се запрашаа дали воопшто постои.

  • Жарко Г. напиша:

    На овој идиот треба да му се свирни куршум низ едното и да му излези низ другото уво. Не разбирам како вакви промашрни случаи едноставно се‘ уште опстојуваат на земјата!!!???

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *