Очајната домаќинка бара лек за нејзината „болка“

Автор: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • kontakt me напиша:

    kontakt jas znam lek za 2 saatai povekje, ne e poskapood 5evra od nokj

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.