Од лосос на скара стомак не боли (виц)

– Докторе, ме боли стомакот.
– Што јадеше и пиеше денес?
– Лосос на скара и бело француско вино.
– Не сме на Инстаграм, кажи што јаде денес?
– Јуфка со сирење.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *