Од ништо, беља. Погледнете како Пост Малоун скрши неколку ребра на свој концерт!

Секому може да му се случи незгода, ама не е пријатно баш на сред концерт…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.