Од серијалот „Никогаш не се откажувај“: Белгиецот како да знаеше колку му е силата на Кинезот, па мудро си почека и си јадеше ќотек

Понекогаш силата не е доволна, туку и психичката подготвеност.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.