Одиме на кратко возење со лифтот со скоро починатиот „жив“ пациент

Ова од старт „мирисаше“ на зезанција, ама ај не се плаши.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Caci напиша:

    Treskate gluposi

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *